Сучасна квартира у продажу в Барі
- 150,000€
Опис
Головна – Нерухомість – Бар – Сучасна квартира у продажу в Барі
Сучасна квартира на продаж у Барі — чудова нерухомість площею 80 м².
Розташований на третьому поверсі.
Цей чарівний об'єкт повністю мебльований та обладнаний.
Усе в ідеальному стані, не потребує ремонту чи додаткових витрат.
Тут є все для комфортного проживання.
Знаходиться в центрі міста, лише за 5 хвилин пішки до моря.
Уся інфраструктура, магазини, кафе, ресторани тощо – у межах пішої доступності.
Завдяки чудовому розташуванню ця нерухомість є відмінним вибором для проживання чи здачі в оренду.
Деталі
-
Код об'єкта V7
-
Ціна 150,000€
-
Площа нерухомості 80 м²
-
Спальні 2
-
Ванна кімната 1
-
Тип нерухомості Квартири
-
Статус нерухомості Продано
Додаткові деталі
-
Відстань до моря 250 м
Особливості
Адреса
Відкрити в Google Картах-
Місто: Бар
Схожі пропозиції
Квартира в Пржно на продаж — 2 спальні, 68 м², 900 м від пляжу Пржно
- 179,000€
- 2,633€/м²
Порта Рай Приморські Резиденції — Ульцинь, найамбітніша розкішна інвестиція у Чорногорії
- Від 175,999€
Двокімнатна квартира в продаж у Будві, район Розіно — житловий комплекс «Нівель», 80 м², повністю мебльована
- 320,000€
- 4,000€/м²
Двокімнатна квартира на продаж у Портонові — 171.6 м², вид на море, курорт One&Only
- 1,470,000€
- 8,567€/м²
Продається квартира в Портонові — 4-й поверх, 87.7 m², Chenot Espace SPA та One&Only Access
- 787,500€
- 8,980€/м²
Продаються квартири Utjeha — новобудова, з законними документами, з видом на море, від 80 000 €
- Від 80,000€
- 2,051€/м²
Нові квартири у продажу в Бечичах — Anatolia Seaside, від €171 600
- Від 171,600€
Надана інформація про нерухомість має лише загальноінформаційний характер. Хоча ми прагнемо до точності, описи, розміри та ціни надаються власниками та мають бути перевірені юристом або геодезистом. Усі об'єкти можуть бути продані, змінені або зняті з продажу без попередження.