Квартири на першій лінії в Добрій Воді, Бар
- 770,000€
Квартири на першій лінії в Добрій Воді, Бар
- 770,000€
Опис
Головна – Нерухомість – Добра Вода – Квартири на першій лінії в Добрій Воді, Бар
Квартири на набережній у Добрій Воді-Бар — це не просто житло, а готовий та функціонуючий бізнес.
Вони добре здаються влітку, тому це також чудова інвестиційна можливість.
У продажу три апартаменти площею 50, 102 та 120 м².
Перший апартамент (50 м²) має одну спальню, два інших (102 та 120 м²) — по дві спальні.
Апартаменти класу люкс на набережній займають весь верхній поверх нового апарт-готелю.
У готелі є відкритий басейн для дорослих та дітей з морською водою.
Деталі
-
Код об'єкта 0020
-
Ціна 770,000€
-
Площа нерухомості 272 м²
-
Спальні 5
-
Ванні кімнати 3
-
Тип нерухомості Нерухомість у комплексах, Апартаменти, Елітна нерухомість
-
Статус нерухомості Інвестиційні Пропозиції, Перепродаж
Додаткові деталі
-
Відстань до моря: набережна
Адреса
Відкрити в Google Картах-
Місто: Добра Вода
Схожі пропозиції
Квартира в Пржно на продаж — 2 спальні, 68 м², 900 м від пляжу Пржно
- 179,000€
- 2,633€/м²
Порта Рай Приморські Резиденції — Ульцинь, найамбітніша розкішна інвестиція у Чорногорії
- Від 175,999€
Двокімнатна квартира в продаж у Будві, район Розіно — житловий комплекс «Нівель», 80 м², повністю мебльована
- 320,000€
- 4,000€/м²
Двокімнатна квартира на продаж у Портонові — 171.6 м², вид на море, курорт One&Only
- 1,470,000€
- 8,567€/м²
Продається квартира в Портонові — 4-й поверх, 87.7 m², Chenot Espace SPA та One&Only Access
- 787,500€
- 8,980€/м²
Продаються квартири Utjeha — новобудова, з законними документами, з видом на море, від 80 000 €
- Від 80,000€
- 2,051€/м²
Нові квартири у продажу в Бечичах — Anatolia Seaside, від €171 600
- Від 171,600€
Надана інформація про нерухомість має лише загальноінформаційний характер. Хоча ми прагнемо до точності, описи, розміри та ціни надаються власниками та мають бути перевірені юристом або геодезистом. Усі об'єкти можуть бути продані, змінені або зняті з продажу без попередження.