Kamienica na sprzedaż w Czarnogórze
- 123,000€
Opis
Home – Nieruchomości – Susanj – Kamienica na sprzedaż w Czarnogórze
Kamienica na sprzedaż w Czarnogórze, Gmina Bar – Susanj
Witamy w tej pięknej kamienicy położonej w urokliwym nadmorskim miasteczku Susanj w Barze, Czarnogóra.
Kamienica na sprzedaż w Czarnogórze – Struktura
Wchodząc na pierwsze piętro, wita nas przestronny i otwarty salon z w pełni wyposażoną kuchnią. Kuchnia zachwyca nowoczesnymi sprzętami oraz mnóstwem blatu i miejsca do przechowywania, co czyni ją idealnym miejscem do gotowania i przyjmowania gości. Salon jest jasny i przewiewny, z dużymi oknami, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła. Na tym piętrze znajdują się dwie przytulne sypialnie, obie z obszerną szafą i wygodnymi łóżkami. Łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą dopełniają pierwsze piętro.
Zewnętrzne schody prowadzą na drugie piętro kamienicy, gdzie znajduje się korytarz prowadzący do drugiego salonu. Ten pokój jest zalany naturalnym światłem i posiada wygodny obszar wypoczynkowy oraz stół jadalny, co czyni go idealnym miejscem do relaksu lub spotkań towarzyskich. Na tym piętrze znajduje się również sypialnia oraz łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Największą atrakcją tego piętra jest taras, który oferuje zapierające dech w piersiach widoki na okolicę i jest doskonałym miejscem na filiżankę kawy lub lampkę wina.
Łącznie kamienica ma 145 metrów kwadratowych i jest idealnym miejscem do zamieszkania. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na wakacyjny wypad, czy stałego miejsca zamieszkania, ta kamienica z pewnością zrobi na tobie wrażenie.
Więcej informacji pod numerem skontaktować się z nami!
Szczegóły
-
ID Nieruchomości A26
-
Cena 123,000€
-
Powierzchnia nieruchomości 145 m²
-
Powierzchnia terenu 175 m²
-
Sypialnie 3
-
Łazienki 2
-
Typ Nieruchomości Kamienice
-
Status nieruchomości Od dewelopera
Dodatkowe informacje
-
Odległość od morza 900 m
Adres
Otwórz w Mapach Google-
Miasto: Susanj
Podobne oferty
Lastva Park Townhouses Tivat: Ekskluzywne domy o powierzchni 240-350m² z prywatnymi basenami
- Ceny od 610,000€
- 6,403€/m²
Dom Miejski na Sprzedaż w Sutomore Bar – 48 m² z Działką
- 85,000€
- 1,770€/m²
Dom szeregowy z widokiem na morze w Perazića Do – 250 m², 4 sypialnie
- 300,000€
🏡 Dom szeregowy na sprzedaż w Sutomore – Widok na morze, 700m od plaży
- 135,000€
Dom szeregowy z widokiem na morze w Vranovici – 140m², basen, sauna
- 285,000€
🌿 Dom szeregowy na sprzedaż w Bar-Zupci z widokiem na morze, ogrodem, garażem i basenem – Osiedle zamknięte
- 199,000€